ШОУРУМ В САДУ

Від керамічної черепиці до бруківки

Комфортний вибір
Обирай матеріали в їх природному місці. Шоурум знаходиться на території садовго комплексу, де можна повноцінно оцінити зовнішній вигляд матеріалів, а також відпочити від галасного міста.
Висока якість матеріалів
Кожен товар має міжнародний сертифікат відповідності.
Широкий асортимент
У нашому шоурумі представлені кращі міжнародні виробники: Roben, Cerrad, Feldhause Klinker, Loftbrick та інші.
Індивідуальний підхід
Наші менеджери підберуть найліпші матеріали саме для вашого проекту, проконсультують та виконають індивідуальні розрахунки.
Швидка доставка
Ми гарантуємо, що замовлені матеріали будуть доставлені вчасно.
Наші проекти
Фасад будинку від компанії Brick Bud виконаний в плитці ручного формування від українського виробника Loft Brick МФ-50 Беж
Детальніше
Для проекту була обрана плитка з колекції Лонг Форд 30. Ця плитка ручного формування була виготовлена ​​і пофарбована нашими майстрами вручну.
Детальніше
Для покрівлі був обраний сланець від світового бренду Cupa Pizarras з кар'єру №5.
Детальніше
Сланцева покрівля прямокутними плитками - технічно проста, надійна і економічно приваблива. Ідеальне рішення для забудовників і замовників які мають обмежений бюджет. Для даного проекту був обраний покрівельний сланець Cupa 5.
Детальніше
На об'єкті був використаний камінь травертин Light Brushed Extra, декоративні елементи виконані в камені noche brushed.
Детальніше
Roben Piemont Tobago глазурована - натуральна керамічна середньохвильова черепиця відрізняється класичним дизайном в сучасній інтерпретації, вона прекрасно підходить для будівель як в традиційному, так і в сучасному стилі.
Детальніше
Рекомендовані

Натхнення – ось, що потрібно для будівництва, чи то промисловий об'єкт або заміський будинок.

Навіть цеглу можна вибирати із задоволенням – якщо робити це не в задушливому залі гіпермаркету в світлі ламп, а в мальовничій парковій зоні на свіжому повітрі. Компанія Brick Bud запрошує Вас вибрати будматеріали бездоганної якості для вашого майбутнього будинку або офісу, прогулюючись по алеях садового центру в околицях Києва. Образ ідеального будівлі..

Докладніше