Про нас

Натхнення – ось, що потрібно для будівництва, чи то промисловий об'єкт або заміський будинок.

Навіть цеглу можна вибирати із задоволенням – якщо робити це не в задушливому залі гіпермаркету в світлі ламп, а в мальовничій парковій зоні на свіжому повітрі. Компанія Brick Bud запрошує Вас вибрати будматеріали бездоганної якості для вашого майбутнього будинку або офісу, прогулюючись по алеях садового центру в околицях Києва. Образ ідеального будівлі..

Ви звичайно продумали все до дрібниць. Бездоганний проект на папері і моніторі ноутбука вражає гармонією і стилем. Справа за малим – втілити задумане в життя. А для цього потрібно купити будматеріали високої якості, оригінального дизайну і бездоганної комбінаторності.

Величезний вибір якісних будівельних та оздоблювальних матеріалів кращих європейських виробників ми зібрали в магазині Brick Bud. Ви, звичайно, можете вивчити інтернет-каталог. І навіть оформити замовлення на сайті.

Але набагато приємніше – приїхати до нас за місто і побачити клінкерну плитку, керамічну черепицю та цеглу на власні очі. Оцінити гру кольору в світлі сонячних променів. Відчути їх шорстке тепло або фарфорову прохолодну гладкість і знайти саме ту деталь, яка завершить образ ідеального будови.

У нас є все, щоб Ваш дім мав бездоганний вигляд:

  • керамічні блоки;
  • клінкерна плитка та цегла;
  • керамічна і бітумна черепиця;
  • бетонна і клінкерна бруківки для ландшафтного дизайну;
  • вхідна група;
  • натуральний камінь.
Хочете вибрати кращий матеріал для Вашого будинку в одному місці?
Серед широкого асортименту магазину Brick Bud ви неодмінно знайдете свій відтінок, фактуру та дизайн.
Досвідчені консультанти зроблять розрахунки, організовують доставку і, при необхідності, забезпечать технічну підтримку.
Сертифікати та гарантію ми не обговорюємо. Кожна цеглина в кладці вашого будинку відповідає всім європейським вимогам.
А дбайлива доставка на будмайданчик економить ваш час і знижує собівартість будівництва.