Травертин LIGHT BRUSHED сколотий край 1,2*20,3*40,6 см

Травертин LIGHT BRUSHED сколотий край 1,2*20,3*40,6 см

Основные характеристики:
Виробник:
Модель:09.001.0002
Наявність: Є в наявності

Травертин Light Brushed сколений край в форматі 1,2*20,3*40,6 см, це натуральний камінь який використовується для облицювання фасадів, інтер'єрів, вхідних груп.

Brushed - це обробка поверхні спеціальними щітками. Дана обробка активно використовується для різних видів каменів, але саме в травертині вона виглядає найбільш ефектно. Поверхня стає текстурною, каверни каменю стають гладкими, добре проявляється колір.

Обработка Обработанный щётками
Формат 1,2*20,3*40,6 см
Назначение Фасад/Интерьер/Входная группа
Страна производителя Турция
Цвет Светло-бежевый
Наші проекти
Фасад будинку від компанії Brick Bud виконаний в плитці ручного формування від українського виробника Loft Brick МФ-50 Беж
Детальніше
Для проекту була обрана плитка з колекції Лонг Форд 30. Ця плитка ручного формування була виготовлена ​​і пофарбована нашими майстрами вручну.
Детальніше
Для покрівлі був обраний сланець від світового бренду Cupa Pizarras з кар'єру №5.
Детальніше
Сланцева покрівля прямокутними плитками - технічно проста, надійна і економічно приваблива. Ідеальне рішення для забудовників і замовників які мають обмежений бюджет. Для даного проекту був обраний покрівельний сланець Cupa 5.
Детальніше
На об'єкті був використаний камінь травертин Light Brushed Extra, декоративні елементи виконані в камені noche brushed.
Детальніше
Roben Piemont Tobago глазурована - натуральна керамічна середньохвильова черепиця відрізняється класичним дизайном в сучасній інтерпретації, вона прекрасно підходить для будівель як в традиційному, так і в сучасному стилі.
Детальніше